Regulamentul Cupei dtb.AIMERS - Editia 2

Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/04/2012
Varsta : 22
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Regulamentul Cupei dtb.AIMERS - Editia 2   Lun Mai 14, 2012 5:53 am

Cititi regulamentul cu atentie.In caz ca nu ati inteles ceva,postati la Discutii/Intrebari.

Team :
1.La inscriere,urmati modelul de la Inscrieri.Trebuie sa fiti 5 titulari + minim o rezerva.
2.Steam on obligatoriu,adica toti membrii clanului inscris vor fi nevoiti sa aibe steam.
3.Se poate juca si EAC OFF,in cazul in care amandoua echipe sunt de acord.
4.Fiecare clan va avea un "NEW TOPIC" facut de clan leader,sau cel care a inscris clanul cu numele lor,in care vor posta demo + poza la smoke.

Server :
1.La intrare pe server,toti jucatorii sunt obligati sa faca poza la smoke + demo.
2.Daca cineva face reclamatie unui player dintr`un anumit team,acesta trebuie sa posteze la sectiunea Demouri/Poze ,poza cu smoke`ul si demo`ul arhivat + uploadat.
3.Echipele care nu au server,vor fi nevoite sa joace la clanul vs caruia joaca pe server.In caz contrar,vor pierde cu 30-0 ( FF )
4.Daca un jucator dintr`un team va iesi in timpul meciului,pana acesta intra inapoi s-au este inlocuit de rezerva,echipa joaca in 4,nu se pune pauza.
5.Daca gasim jucatori cu wallhack,aimhack rezultat din demo,echipa lor v-a fi descalificata.
6.La sfarsitul unui meci,echipa care a castigat este obligata sa faca poza cu scorul final,si sa o posteze pe forum la sectiunea Demouri/Poze.

Meciuri :
1.Toti jucatorii trebuie sa intri cu minim 10 minute inainte de ora stabilita pentru meciul respectiv pe server.
2.Daca un clan nu intra pe server in maxim 15 minute dupa ora aleasa pentru jucarea meciului,acesta va pierde cu 30-0 ( FF ).
3.Meciurile se vor disputa pe serverele voastre,in caz nu aveti servere,un admin din dtb.AIMERS o sa va dea server pentru a putea disputa meciul.
4.Pe server nu aveti voie sa injurati,in caz contrar,la 3 injuraturi pierdeti automat cu 30-0 ( FF ).
5.Daca o echipa incepe sa injure,echipa adversa face SS (screnshot) la injuraturi si posteaza la Demouri/Poze.

Desfasurare :
1.Nu vor mai exista grupe.
2.Se va juca Team A vs Team B , iar castigatoarea merge mai departe,urmand ca cei invinsi sa iasa din competitie.
3.Daca o echipa invinge,iar la maxim o ora dupa terminarea meciului,demourile cerute de adversari nu sunt pe forum,acestia vor pierde cu 30-0.
4.Hartile pentru meciuri vor fi : de_dust2,de_inferno,de_nuke,de_train,de_mirage,de_tuscan.Arbitrii dtb.AIMERS vor hotara pe ce harta se va juca fiecare meci.
5.Pentru a va contacta adversarii,luati id-uri de steam + messenger de la inscrieri,si vorbiti cu ei pentru server etc...

HF GL Din partea dtb.AIMERS
Sus In jos

Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anvi Team < Ancestor of VI > :: Anvi Competitii :: Anvi - Editia 2 :: Regulament Cupa-