anvi Team < Ancestor of VI >

SiteAcasaMembriInregistrareConectareCautareGalerieancestor of vi

Distribuiţi | 

Reclamatie

In jos 
AutorMesaj
TeKa^

Puncte : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/04/2012

MesajSubiect: Reclamatie   Joi Mai 10, 2012 10:49 am

Reclam ca Clan-ul JHED joaca cu cod wall ! dadeau prin perete inainte sa ajungem sareau de dupa cutie direct cap - - - era wall sigur 100% pot baga si mana in foc.

- Si vreau sa stiu de ce nici un arbitru din staff nu a fost prezent.

- E cupa official sau forfun pana la urma ca asa nu este posibil intr-o cupa.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cr1z0r

Puncte : 46
Data de inscriere : 28/04/2012

MesajSubiect: Re: Reclamatie   Joi Mai 10, 2012 10:59 am

boss.. cand joci 1 meci tebuie sa anunti si tu arbitrul.. cred ca meciul se va rejuca.. cu arbitrul on Very Happy
Sus In jos
TeKa^

Puncte : 12
Data de inscriere : 30/04/2012

MesajSubiect: Re: Reclamatie   Joi Mai 10, 2012 11:15 am

Sa anunt ?
Dar el ce are nu vede ca e postat ora / data ? Eu nici nu stiu care e arbitru la noi nu e scris nimic astea sunt abureri de acum meciu trebuie sa fie jucat cu adminii on nu asa ca asa puteam si noi sa intram cu wall dar nu am facuto Wink noi nu jucam ptr nush ce jucam doar pentru 4fun dar sa jucam corect.
Sus In jos
JIHAD

Puncte : 24
Data de inscriere : 27/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Reclamatie   Joi Mai 10, 2012 11:25 am

Copile , daca dadeai flash dintr-un colt , vroiai sa te astept sa iesi si sa te iau ? Am postat demo-urile noastre .
Am stat dupa voi 40 de minute sa intrati pe server,deoarece nu aveati harta tuscan.Unu de la voi , oncescu parca zicea sa schimbam harta si sa jucam Smile) Asa va pregatiti voi pentru cupa ,neavand harta? Si ce mai faci reclamatie ? Rade lumea de tine ma ... plus ca un arbitru nu are ce face intr-un meci deodata ce nu are admin ... am fost eu admin , am arbitrat eu meciul , am facut si prinscreen la scor dupa ce a-ti iesit , avem cu totii demo . Ce mai vrei ? FLORI ?! =))
Reclamatia asta nu-si are rost , iti zic cel mai sincer Smile) ma faci chiar sa rad tinere . Adica tu nu ai harta tuscan , noi am inceput meciul la ora 21:35, si tot noi suntem vinovati ? Suntem vinovati ca v-am asteptat ? Trebuia sa iti zic direct , " au trecut 15 minute la revedere" , dar am zis sa ne jucam putin , si uite unde se ajunge ... ma joc doar cu valveri la cupa asta care nu au auzit de cs sau de harta tuscan , ci doar de mario sau d2 :-j

LASATI-VA !!!
Sus In jos
DoWn-DoWn

Puncte : 66
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/04/2012

MesajSubiect: Re: Reclamatie   Joi Mai 10, 2012 8:49 pm

am o singura intrebare , TEKA CLANUL TAU AVEA DEMO ON?
Sus In jos
JIHAD

Puncte : 24
Data de inscriere : 27/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Reclamatie   Vin Mai 11, 2012 1:20 am

Dati ma TC , va luati dupa niste valveri care nu stiu tuscan ? Ei nu au harta tuscan , i-am asteptat 40min si tot noi suntem de vina ? A-r trebui sa te injur copile :-j Du-te la scoala .Hai pa !
Sus In jos
KoiS.

Puncte : 76
Data de inscriere : 21/04/2012

MesajSubiect: Re: Reclamatie   Vin Mai 11, 2012 3:49 am

TC!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie   

Sus In jos

Reclamatie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anvi Team < Ancestor of VI > :: Anvi Competitii :: Anvi - Editia 1 :: Reclamatii-
Mergi direct la: